İngilizce C Vitamini Besinleri Ders Afişi (12 Foods That Are High in Vitamin C)

eBabil ekibinde yer alan İngilizce Öğretmeni Elif Yılmaz hocamızın İngilizce C Vitamini Besinleri Ders Afişi (12 Foods That Are High in Vitamin C) başlığıyla ilgili hazırladığı Coggle Kavram Haritasını Hangouts, Teams ve Zoom gibi online video platformlarında ve Akıllı Tahta-EBA üzerinde bireysel ya da sınıfça kullanabilirsiniz.

İngilizce C Vitamini Besinleri Ders Afişi

Coggle kullanarak oluşturduğumuz İngilizce C Vitamini Besinleri Ders Afişi (12 Foods That Are High in Vitamin C) kavram haritasına BU BAĞLANTI üzerinden ulaşarak öğretimle ilgili İngilizce kelimeleri zihninizde kavramlaştırabilirsiniz.

DİĞER İNGİLİZCE AFİŞLERE, KAVRAM VE ZİHİN HARİTALARINA BU BAĞLANTIDAN ERİŞEBİLİRSİNİZ.

Besinlere dair İngilizce Bilgi Yarışmaları, Mantar Panolar, Afişler ve Akıllı Tahta uyumlu sunumların tamamı için Instagram & Twitter & Facebook & Youtube (yakında) hesabımızı takip edebilir ve Telegram&Whatsapp grubumuza dahil olabilirsiniz.

Tüm materyaller MEB Ders Kitaplarını Dijitalleştirme Harekatı kapsamında gönüllü öğretmen ve öğretmen adayları tarafından özveriyle hazırlanmıştır. Siz de gönüllü ekibimize katılarak eğitimde fırsat eşitliğine katkıda bulunabilir ve projenin sunduğu çeşitli olanaklardan yararlanabilirsiniz: gönüllü başvuru formu

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Yorumlar

İngilizce A Vitamini Besinleri Wordwall Oyunları | eBabil

[…] İngilizce C Vitamini Besinleri Afişine bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. […]

İngilizce B Vitamini Besinleri Wordwall Oyunları | eBabil

[…] İngilizce C Vitamini Besinleri Afişine bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir