İngilizce A Vitamini Besinleri Wordwall Oyunları

eBabil ekibinde yer alan İngilizce Öğretmeni Elif Yılmaz hocamızın; İngilizce A Vitamini Besinleri Wordwall Oyunları başlığıyla ilgili hazırladığı Wordwall alıştırmalarını Hangouts, Teams ve Zoom gibi online video platformlarında ve Akıllı Tahta-EBA üzerinde bireysel ya da sınıfça kullanabilirsiniz.

İngilizce A Vitamini Besinleri Wordwall Alıştırmaları

Wordwall kullanarak oluşturduğumuz İngilizce A Vitamini Besinleri Wordwall Oyunlarını BU BAĞLANTI üzerinden deneyimleyerek İngilizce kelime dağarcığınızı geliştirebilirsiniz.

İNGİLİZCE VİTAMİN BESİNLERİYLE İLE İLGİLİ DİĞER DERS MATERYALLERİ

İngilizce B Vitamini Besinleri Wordwall Oyunlarına Bu Bağlantıdan katılabilirsiniz.

İngilizce C Vitamini Besinleri Afişine bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

İngilizce D Vitamini Besinleri Afişini ise bu bağlantıdan görebilirsiniz.

İngilizce Sağlıklı Beslenme konusuyla ilgili Bilgi Yarışmaları, Mantar Panolar, Afişler ve Akıllı Tahta uyumlu sunumların tamamı için Instagram & Twitter & Facebook & Youtube (yakında) hesabımızı takip edebilir ve Telegram&Whatsapp grubumuza dahil olabilirsiniz.

Tüm materyaller MEB Ders Kitaplarını Dijitalleştirme Harekatı kapsamında gönüllü öğretmen ve öğretmen adayları tarafından özveriyle hazırlanmıştır. Siz de gönüllü ekibimize katılarak eğitimde fırsat eşitliğine katkıda bulunabilir ve projenin sunduğu çeşitli olanaklardan yararlanabilirsiniz: gönüllü başvuru formu

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Yorumlar

İngilizce B Vitamini Besinleri Wordwall Oyunları | eBabil

[…] İngilizce A Vitamini Besinleri Wordwall Oyunlarına Bu Bağlantıdan katılabilirsiniz. […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir