İngilizce Emoji İsimleri ve Örnek Cümleleri Afişi

eBabil ekibinde yer alan İngilizce Öğretmeni Emel Yılmaz Çelik hocamızın İngilizce Emoji İsimleri ve Örnek Cümleleri Afişi başlığıyla ilgili hazırladığı Coggle Kavram Haritasını Hangouts, Teams ve Zoom gibi online video platformlarında ve Akıllı Tahta-EBA üzerinde bireysel ya da sınıfça kullanabilirsiniz.

İngilizce Emoji İsimleri ve Örnek Cümleleri Afişi

Coggle kullanarak oluşturduğumuz İngilizce Emoji İsimleri ve Örnek Cümleleri Afişi kavram haritasına BU BAĞLANTI üzerinden ulaşarak emojilerle ilgili İngilizce kelimeleri zihninizde kavramlaştırabilirsiniz.

DİĞER İNGİLİZCE AFİŞLERE, KAVRAM VE ZİHİN HARİTALARINA BU BAĞLANTIDAN ERİŞEBİLİRSİNİZ.

Emojilere dair İngilizce Bilgi Yarışmaları, Mantar Panolar, Afişler ve Akıllı Tahta uyumlu sunumların tamamı için Instagram & Twitter & Facebook & Youtube (yakında) hesabımızı takip edebilir ve Telegram&Whatsapp grubumuza dahil olabilirsiniz.

Tüm materyaller MEB Ders Kitaplarını Dijitalleştirme Harekatı kapsamında gönüllü öğretmen ve öğretmen adayları tarafından özveriyle hazırlanmıştır. Siz de gönüllü ekibimize katılarak eğitimde fırsat eşitliğine katkıda bulunabilir ve projenin sunduğu çeşitli olanaklardan yararlanabilirsiniz: gönüllü başvuru formu

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir