Irregular Verbs Sunumu (İngilizce Düzensiz Fiiller)

eBabil ekibinde yer alan İngilizce Öğretmeni Zeynep Kale hocamızın Irregular Verbs Sunumu (İngilizce Düzensiz Fiiller) başlığıyla ilgili hazırladığı Prezi İngilizce Ders Sunumunu Hangouts, Teams ve Zoom gibi online video platformlarında ve Akıllı Tahta-EBA üzerinde bireysel ya da sınıfça kullanabilirsiniz.

 

Irregular Verbs Sunumu, Özeti, Kelime Listesi (İngilizce Düzensiz Fiiller)

Irregular Verbs Sunumu (İngilizce Düzensiz Fiiller) başlığıyla ilgili Prezi sunumuna BU BAĞLANTIYLA erişerek uzaktan ya da yüz yüze derslerinize etkileşim ve renk katabilirsiniz.

REGULAR&IRREGULAR VERBS İLE İLGİLİ DİĞER DERS MATERYALLERİ

  • İngilizce düzensiz fiiller bilgi yarışmasına ise bu bağlantıdan katılarak konuyu eğlenerek pekiştirebilirsiniz.

İngilizce Düzenli ve Düzensiz Fiiller başlığıyla ilgili İngilizce Bilgi Yarışmaları, Mantar Panolar, Afişler ve Akıllı Tahta uyumlu sunumların tamamı için Instagram & Twitter & Facebook & Youtube (yakında) hesabımızı takip edebilir ve Telegram&Whatsapp grubumuza dahil olabilirsiniz.

Tüm materyaller MEB Ders Kitaplarını Dijitalleştirme Harekatı kapsamında gönüllü öğretmen ve öğretmen adayları tarafından özveriyle hazırlanmıştır. Siz de gönüllü ekibimize katılarak eğitimde fırsat eşitliğine katkıda bulunabilir ve projenin sunduğu çeşitli olanaklardan yararlanabilirsiniz: gönüllü başvuru formu

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Yorumlar

İngilizce Düzenli ve Düzensiz Fiiller Bilgi Yarışması (Regular or Irregular Verbs) | eBabil

[…] düzensiz fiiller konu anlatım sunumuna ise bu bağlantıdan katılarak konuyu eğlenerek […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir