İngilizce Düzenli ve Düzensiz Fiiller Bilgi Yarışması (Regular or Irregular Verbs)

eBabil ekibinde yer alan İngilizce Öğretmeni Banu Bozkurt hocamızın; LGS, YDT ve YDS konularından olan İngilizce Düzenli ve Düzensiz Fiiller Bilgi Yarışması (Regular or Irregular Verbs) başlığıyla ilgili hazırladığı Quizizz alıştırmasını Hangouts, Teams ve Zoom gibi online video platformlarında ve Akıllı Tahta-EBA üzerinde bireysel ya da sınıfça kullanabilirsiniz.

Quizizz kullanarak oluşturduğumuz Düzenli ve Düzensiz Fiiller (Regular or Irregular Verbs) bilgi yarışmasını aşağıdaki link üzerinden pekiştirebilirsiniz.

Linki Görmek İçin Giriş Yapmalısınız.

  • İngilizce Düzenli ve Düzensiz Fiillerle ilgili bu kelime oyununu takım olarak ya da sınıfça oynayarak topluca bilgi yarışması yapmak için aşağıdaki kullanabilirsiniz. 

Linki Görmek İçin Giriş Yapmalısınız.

REGULAR&IRREGULAR VERBS İLE İLGİLİ DİĞER DERS MATERYALLERİ


  • İngilizce düzensiz fiiller konu anlatım sunumuna ise bu bağlantıdan katılarak konuyu eğlenerek pekiştirebilirsiniz.

Regular and Irregular Verbs konusuyla ilgili Bilgi Yarışmaları, Mantar Panolar, Afişler ve Akıllı Tahta uyumlu sunumların tamamı için Instagram & Twitter & Facebook & Youtube (yakında) hesabımızı takip edebilir ve Telegram&Whatsapp grubumuza dahil olabilirsiniz.

Tüm materyaller MEB Ders Kitaplarını Dijitalleştirme Harekatı kapsamında gönüllü öğretmen ve öğretmen adayları tarafından özveriyle hazırlanmıştır. Siz de gönüllü ekibimize katılarak eğitimde fırsat eşitliğine katkıda bulunabilir ve projenin sunduğu çeşitli olanaklardan yararlanabilirsiniz: gönüllü başvuru formu

Banu Bozkurt

Öğretmenlik mesleğini 14 yıldır icra eden, öğrenmeye ise beşikte başlayan ve bu yüzden öğrenme aşığı, ulusal veya uluslararası proje tutkunu, yola çıkarken amatör ruhundan vazgeçmeyen, hep çocuk kalan, öğrenmenin öğretmen için de eğlenceli olması gerektiğini savunan ve içsesiyle hareket eden bir öğretmenim. Bu yolda hem öğreniyor hem öğretiyorum. Öğrencilerimle oluşturabildiğim bağlar benim damarlarım ve bundan besleniyorum.

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Yorumlar

Irregular Verbs Sunumu (İngilizce Düzensiz Fiiller) | eBabil

[…] düzensiz fiiller bilgi yarışmasına ise bu bağlantıdan katılarak konuyu eğlenerek […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir