Used To Konusu: Sunum, Örnek Cümleler ve Alıştırmalar

eBabil ekibinde yer alan İngilizce Öğretmeni Mehmet Reşit Aksu hocamızın; LGS, YDT ve YDS konularından olan Used To Konusu: Sunum, Örnek Cümleler ve Alıştırmalar başlığıyla ilgili hazırladığı Prezi İngilizce Ders Sunumunu Hangouts, Teams ve Zoom gibi online video platformlarında ve Akıllı Tahta-EBA üzerinde bireysel ya da sınıfça kullanabilirsiniz.

İngilizce Used To kalıbıyla ilgili Prezi sunumuna BU BAĞLANTIYLA erişerek uzaktan ya da yüz yüze derslerinize etkileşim ve renk katabilirsiniz.

Used To: Sunum, Örnek Cümleler ve Alıştırmalar konusuyla ilgili Bilgi Yarışmaları, Mantar Panolar, Afişler ve Akıllı Tahta uyumlu sunumların tamamı için Instagram & Twitter & Facebook & Youtube (yakında) hesabımızı takip edebilir ve Telegram&Whatsapp grubumuza dahil olabilirsiniz.

COVID 19 BAĞLAMINDA USED TO KALIBI ÖRNEK CÜMLELERİNE BU BAĞLANTIDAN ULAŞABİLİRSİNİZ…

Tüm materyaller MEB Ders Kitaplarını Dijitalleştirme Harekatı kapsamında gönüllü öğretmen ve öğretmen adayları tarafından özveriyle hazırlanmıştır. Siz de gönüllü ekibimize katılarak eğitimde fırsat eşitliğine katkıda bulunabilir ve projenin sunduğu çeşitli olanaklardan yararlanabilirsiniz: gönüllü başvuru formu

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Yorumlar

Covid 19 Bağlamında Used To Kalıbı Örnek Cümleleri | eBabil

[…] USED TO KONUSUYLA İLGİLİ SUNUM, ÖRNEK CÜMLELER VE ALIŞTIRMALARDAN OLUŞAN PREZİ DERS ANLATIMI… […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir