Örneklerle İngiliz İngilizcesi vs. Amerikan İngilizcesi Farkları Sunumu

eBabil ekibinde yer alan İngilizce Öğretmeni Zeynep Kale hocamızın Örneklerle İngiliz İngilizcesi vs. Amerikan İngilizcesi Farkları Sunumu başlığıyla ilgili hazırladığı Canva İngilizce Ders Sunumunu Hangouts, Teams ve Zoom gibi online video platformlarında ve Akıllı Tahta-EBA üzerinde bireysel ya da sınıfça kullanabilirsiniz.

Örneklerle İngiliz İngilizcesi (British İngilizcesi) vs. Amerikan İngilizcesi Farkları Sunumu

Örneklerle İngiliz İngilizcesi (British İngilizcesi) vs. Amerikan İngilizcesi Farkları Sunumu başlığıyla ilgili Canva sunumuna BU BAĞLANTIYLA erişerek uzaktan ya da yüz yüze derslerinize etkileşim ve renk katabilirsiniz.

İngiltere’de (British İngilizcesi) konuşulan İngilizce ile ABD’de konuşulan İngilizce Arasındaki Farklılıkları Zeynep Kale hocamızın özenle hazırladığı konu anlatım videosuyla pekiştirebilirsiniz.

BRITISH İNGİLİZCESİ VE ABD İNGİLİZCESİ FARKLARI KONUSUNA DAİR KELİME OYUNLARI, AFİŞLER VE ÖRNEK CÜMLELERE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

İngilizce gramer konularıyla ilgili İngilizce Bilgi Yarışmaları, Mantar Panolar, Afişler ve Akıllı Tahta uyumlu sunumların tamamı için Instagram & Twitter & Facebook & Youtube (yakında) hesabımızı takip edebilir ve Telegram&Whatsapp grubumuza dahil olabilirsiniz.

Tüm materyaller MEB Ders Kitaplarını Dijitalleştirme Harekatı kapsamında gönüllü öğretmen ve öğretmen adayları tarafından özveriyle hazırlanmıştır. Siz de gönüllü ekibimize katılarak eğitimde fırsat eşitliğine katkıda bulunabilir ve projenin sunduğu çeşitli olanaklardan yararlanabilirsiniz: gönüllü başvuru formu

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir