Kışla İlgili İngilizce Kelimeler Wordwall Oyunları (Words Related To Winter)

eBabil ekibinde yer alan İngilizce Öğretmeni Elif Yılmaz hocamızın; Kışla İlgili İngilizce Kelimeler Wordwall Oyunları (Words Related To Winter) başlığıyla ilgili hazırladığı Wordwall alıştırmalarını Hangouts, Teams ve Zoom gibi online video platformlarında ve Akıllı Tahta-EBA üzerinde bireysel ya da sınıfça kullanabilirsiniz.

Kışla İlgili İngilizce Kelime Oyunları (Words Related To Winter)

Wordwall kullanarak oluşturduğumuz Kışla İlgili İngilizce Kelimeler Wordwall Oyunları (Words Related To Winter) BU BAĞLANTI üzerinden deneyimleyerek İngilizce kelime dağarcığınızı geliştirebilirsiniz.

İNGİLİZCE MEVSİMLERLE  İLGİLİ DİĞER DERS MATERYALLERİ

KIŞLA İLGİLİ İNGİLİZCE CÜMLELERE BU BAĞLANTIDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

İngilizce Mevsim Terimleri, İngilizce Hastalık İsimleri, İngilizce Giyim Kuşam Kelimeleri gibi alıştırmaları İngilizce Bilgi Yarışmaları kategorimizde bulabilirsiniz.

İngilizce Kış Mevsimi konusuyla ilgili Bilgi Yarışmaları, Mantar Panolar, Afişler ve Akıllı Tahta uyumlu sunumların tamamı için Instagram & Twitter & Facebook & Youtube (yakında) hesabımızı takip edebilir ve Telegram&Whatsapp grubumuza dahil olabilirsiniz.

Tüm materyaller MEB Ders Kitaplarını Dijitalleştirme Harekatı kapsamında gönüllü öğretmen ve öğretmen adayları tarafından özveriyle hazırlanmıştır. Siz de gönüllü ekibimize katılarak eğitimde fırsat eşitliğine katkıda bulunabilir ve projenin sunduğu çeşitli olanaklardan yararlanabilirsiniz: gönüllü başvuru formu

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Yorumlar

Kışla İlgili İngilizce Cümleler (Sentences With Words Related To Winter) | eBabil

[…] KIŞLA İLGİLİ İNGİLİZCE KELİME OYUNLARINA (WORDWALL) BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ. […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir