İngilizce Suç Dünyası Terimleri Kelime Oyunu (Criminal Vocabulary)

eBabil ekibinde yer alan İngilizce Öğretmeni Müberra Aksu hocamızın; İngilizce Suç Dünyası Terimleri Kelime Oyunu (Criminal Vocabulary) başlığıyla ilgili hazırladığı Kahoot alıştırmasını Hangouts, Teams ve Zoom gibi online video platformlarında ve Akıllı Tahta-EBA üzerinde bireysel ya da sınıfça kullanabilirsiniz.

İngilizce Suç Dünyası Terimleri Kelime Oyunu (Criminal Vocabulary)

Kahoot kullanarak oluşturduğumuz İngilizce Suç Dünyası Terimleri Kelime Oyununu (Criminal Vocabulary) BU BAĞLANTI üzerinden bireysel ya da sınıfça bilgi yarışması yaparak pekiştirebilirsiniz.

İNGİLİZCE SUÇ TERİMLERİ VE DİĞER KONULARLA İLGİLİ DERS MATERYALLERİNE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

Suçlarla ilgili İngilizce Kelimeler konusuyla ilgili Bilgi Yarışmaları, Mantar Panolar, Afişler ve Akıllı Tahta uyumlu sunumların tamamı için Instagram & Twitter & Facebook hesabımızı takip edebilir ve Telegram&Whatsapp grubumuza dahil olabilirsiniz.

Tüm materyaller MEB Ders Kitaplarını Dijitalleştirme Harekatı kapsamında gönüllü öğretmen ve öğretmen adayları tarafından özveriyle hazırlanmıştır. Siz de gönüllü ekibimize katılarak eğitimde fırsat eşitliğine katkıda bulunabilir ve projenin sunduğu çeşitli olanaklardan yararlanabilirsiniz: gönüllü başvuru formu

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir