İngilizce Sosyal Medya Terimleri Kelime Oyunları (Social Media Terms)

eBabil ekibinde yer alan İngilizce Öğretmeni Sema Türkmen Büyükkeçeci hocamızın; İngilizce Sosyal Medya Terimleri Kelime Oyunları (Social Media Terms) başlığıyla ilgili hazırladığı Wordwall alıştırmalarını Hangouts, Teams ve Zoom gibi online video platformlarında ve Akıllı Tahta-EBA üzerinde bireysel ya da sınıfça kullanabilirsiniz.

İngilizce Sosyal Medya Terimleri Kelime Oyunları (Social Media Terms)

Wordwall kullanarak oluşturduğumuz İngilizce Sosyal Medya Terimleri Kelime Oyunları (Social Media Terms) BU BAĞLANTI üzerinden deneyimleyerek İngilizce kelime dağarcığınızı geliştirebilirsiniz.

SOSYAL MEDYA TERİMLERİYLE  İLGİLİ DİĞER İNGİLİZCE WORDWALL ÇALIŞMALARINA VE İNGİLİZCE KELİME OYUNLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

İngilizce Sosyal Medya Kelimelerine dair Bilgi Yarışmaları, Mantar Panolar, Afişler ve Akıllı Tahta uyumlu sunumların tamamı için Instagram & Twitter & Facebook & Youtube (yakında) hesabımızı takip edebilir ve Telegram&Whatsapp grubumuza dahil olabilirsiniz.

Tüm materyaller MEB Ders Kitaplarını Dijitalleştirme Harekatı kapsamında gönüllü öğretmen ve öğretmen adayları tarafından özveriyle hazırlanmıştır. Siz de gönüllü ekibimize katılarak eğitimde fırsat eşitliğine katkıda bulunabilir ve projenin sunduğu çeşitli olanaklardan yararlanabilirsiniz: gönüllü başvuru formu

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir