İngilizce Sıklık Zarfları Konu Anlatım Sunumu (Frequency Of Adverbs)

eBabil ekibinde yer alan İngilizce Öğretmeni Emel Yılmaz Çelik hocamızın İngilizce Sıklık Zarfları Konu Anlatım Sunumu (Frequency Of Adverbs) başlığıyla ilgili hazırladığı Prezi İngilizce Ders Sunumunu Hangouts, Teams ve Zoom gibi online video platformlarında ve Akıllı Tahta-EBA üzerinde bireysel ya da sınıfça kullanabilirsiniz.

 

İngilizce Sıklık Zarfları (Frequency Of Adverbs) Özeti, Kullanım Alanları, Örnek Cümleleri ve Konu Anlatım Sunumu

İngilizce Sıklık Zarfları Konu Anlatım Sunumu (Frequency Of Adverbs) başlığıyla ilgili Prezi sunumuna BU BAĞLANTIYLA erişerek uzaktan ya da yüz yüze derslerinize etkileşim ve renk katabilirsiniz.

İNGİLİZCE SIKLIK ZARFLARI İLE İLGİLİ DİĞER DERS MATERYALLERİ

Frequency Of Adverbs başlığıyla ilgili İngilizce Bilgi Yarışmaları, Mantar Panolar, Afişler ve Akıllı Tahta uyumlu sunumların tamamı için Instagram & Twitter & Facebook & Youtube (yakında) hesabımızı takip edebilir ve Telegram&Whatsapp grubumuza dahil olabilirsiniz.

Tüm materyaller MEB Ders Kitaplarını Dijitalleştirme Harekatı kapsamında gönüllü öğretmen ve öğretmen adayları tarafından özveriyle hazırlanmıştır. Siz de gönüllü ekibimize katılarak eğitimde fırsat eşitliğine katkıda bulunabilir ve projenin sunduğu çeşitli olanaklardan yararlanabilirsiniz: gönüllü başvuru formu

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir