İngilizce Ölçü Birimleri İsimleri ve Kısaltmaları Oyunu

eBabil ekibinde yer alan İngilizce Öğretmeni Emel Yılmaz Çelik hocamızın; İngilizce Ölçü Birimleri Terimleri Oyunu başlığıyla ilgili hazırladığı Quizizz alıştırmasını Hangouts, Teams ve Zoom gibi online video platformlarında ve Akıllı Tahta-EBA üzerinde bireysel ya da sınıfça kullanabilirsiniz.

İngilizce Ölçü Birimleri Terimleri Oyunu

Quizizz kullanarak oluşturduğumuz İngilizce ölçü birimleri isimleri ve kısaltmaları oyununu BU BAĞLANTI üzerinden bireysel olarak oynayabilirsiniz..

İNGİLİZCE ÖLÇÜ BİRİMLERİ KELİMELERİYLE İLGİLİ DİĞER DERS MATERYALLERİ

İngilizce ölçü terimleriyle ilgili diğer kelime oyunlarına ve afişlere ve örnek cümlelere Buradan ulaşabilirsiniz.

Gramer konularıyla ilgili İngilizce Bilgi Yarışmaları, Mantar Panolar, Afişler ve Akıllı Tahta uyumlu sunumların tamamı için Instagram & Twitter & Facebook & Youtube (yakında) hesabımızı takip edebilir ve Telegram&Whatsapp grubumuza dahil olabilirsiniz.

Tüm materyaller MEB Ders Kitaplarını Dijitalleştirme Harekatı kapsamında gönüllü öğretmen ve öğretmen adayları tarafından özveriyle hazırlanmıştır. Siz de gönüllü ekibimize katılarak eğitimde fırsat eşitliğine katkıda bulunabilir ve projenin sunduğu çeşitli olanaklardan yararlanabilirsiniz: gönüllü başvuru formu

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir