İngilizce Meraklıları İçin Youtube Kanal Önerileri: Sema Türkmen Büyükkeçeci

MEB İngilizce Ders Kitaplarını Dijitalleştirme Harekatı: eBabil projesi kapsamında İngilizce dersleri için KahootPreziQuizizzPadletCogglePlickersWordwall ve Canva kullanarak aşağıdaki başlıklar dahilinde yüzlerce Akıllı Tahta ve EBA uyumlu dijital ders materyalleri üretilmektedir.

3 aydan bu yana gönüllü İngilizce öğretmenlerimizin özverisiyle yüzlerce İngilizce ders materyali üretilmiş ve bu materyaller tamamen ücretsiz ve reklamsız bir şekilde sizlerin istifadesine sunulmuştur. Öte yandan bu içerikler 3 aylık süre zarfında yaklaşık 2 milyon kez incelenmiş ve uzaktan eğitim sürecinde onbinlerce öğrenci ve öğretmen tarafından kullanılmaya devam etmektedir. Bu formu doldurarak siz de proje dahil olabilir ve içeriklerinizi onbinlerce kişiye ulaştırarak literatürde yer alabilirsiniz. Ayrıca içeriklerin daha pratik bir şekilde paylaşılabilmesi için Instagram hesabımızı takip ederek 10 bin takipçiye ulaşma hedefimize destek olabilirsiniz.

eBabil Yazarlarının Sürprizlerle Dolu Youtube Kanalları: SEMA TÜRKMEN BÜYÜKKEÇECİ

K12 öğrencilerine yönelik ELT Materyal Paylaşım platformu eBabil’in nevi şahsına münhasır yazarı Sema Türkmen Büyükkeçeci hocamızın Youtube kanalına abone olarak eTwinning projelerine adım atabilir ve İngilizce derslerinize etkileşim katabilirsiniz. 

Öte yandan Sema hocamızla yapılan röportaja buradan; diğer eBabil öğretmenleriyle yapılan röportajlara ise yine buradan ulaşabilirsiniz. Kendisinin hazırladığı İngilizce eTwinning örneklerine ise aşağıdan ulaşabilirsiniz:

Bu formu doldurarak siz de proje dahil olabilir ve içeriklerinizi onbinlerce kişiye ulaştırarak literatürde yer alabilirsiniz. Ayrıca içeriklerin daha pratik bir şekilde paylaşılabilmesi için Instagram hesabımızı takip ederek 10 bin takipçiye ulaşma hedefimize destek olabilirsiniz.

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir