İngilizce Koronavirüs Kelimeleri Oyunu (Covid 19 Terms)

eBabil ekibinde yer alan İngilizce Öğretmeni Sema Türkmen Büyükkeçeci hocamızın; İngilizce Koronavirüs Kelimeleri Oyunu (Covid 19 Terms) başlığıyla ilgili hazırladığı Wordwall alıştırmalarını Hangouts, Teams ve Zoom gibi online video platformlarında ve Akıllı Tahta-EBA üzerinde bireysel ya da sınıfça kullanabilirsiniz.

İngilizce Koronavirüs Kelimeleri Oyunu (Covid 19 Terms)

Wordwall kullanarak oluşturduğumuz İngilizce Koronavirüs Kelimeleri Oyununu (Covid 19 Terms) BU BAĞLANTI üzerinden deneyimleyerek İngilizce kelime dağarcığınızı geliştirebilirsiniz.

COVID19 İLE İLGİLİ DİĞER İNGİLİZCE WORDWALL ÇALIŞMALARINA VE İNGİLİZCE KELİME OYUNLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

Virüslere dair Bilgi Yarışmaları, Mantar Panolar, Afişler ve Akıllı Tahta uyumlu sunumların tamamı için Instagram & Twitter & Facebook & Youtube (yakında) hesabımızı takip edebilir ve Telegram&Whatsapp grubumuza dahil olabilirsiniz.

Tüm materyaller MEB Ders Kitaplarını Dijitalleştirme Harekatı kapsamında gönüllü öğretmen ve öğretmen adayları tarafından özveriyle hazırlanmıştır. Siz de gönüllü ekibimize katılarak eğitimde fırsat eşitliğine katkıda bulunabilir ve projenin sunduğu çeşitli olanaklardan yararlanabilirsiniz: gönüllü başvuru formu

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir