İngilizce Kavram Haritası: Deniz Canlıları (Sea Animals)

eBabil ekibinde yer alan İngilizce Öğretmeni Müberra Aksu hocamızın Deniz Canlıları (Sea Animals) başlığıyla ilgili hazırladığı Coggle Kavram Haritasını Hangouts, Teams ve Zoom gibi online video platformlarında ve Akıllı Tahta-EBA üzerinde bireysel ya da sınıfça kullanabilirsiniz.

Coggle kullanarak oluşturduğumuz İngilizce Deniz Canlıları (Sea Animals) kavram haritasına BU BAĞLANTI üzerinden ulaşarak deniz canlılarıyla ilgili İngilizce kelimeleri zihninizde kavramlaştırabilirsiniz.

İngilizce Deniz Yaratıkları konusuyla ilgili Bilgi Yarışmaları, Mantar Panolar, Afişler ve Akıllı Tahta uyumlu sunumların tamamı için Instagram & Twitter & Facebook hesabımızı takip edebilir ve Telegram&Whatsapp grubumuza dahil olabilirsiniz.

Tüm materyaller MEB Ders Kitaplarını Dijitalleştirme Harekatı kapsamında gönüllü öğretmen ve öğretmen adayları tarafından özveriyle hazırlanmıştır. Siz de gönüllü ekibimize katılarak eğitimde fırsat eşitliğine katkıda bulunabilir ve projenin sunduğu çeşitli olanaklardan yararlanabilirsiniz: gönüllü başvuru formu

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Yorumlar

Kelime Oyunu (Quizizz): İngilizce Deniz Canlıları (Sea Animals) | eBabil

[…] İngilizce su habitatıyla ilgili zihin haritasına bu bağlantıdan ulaşarak kelimeleri pekiştire… […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir