İngilizce Finans Terimleri Kelime Oyunu (Financial Vocabulary)

eBabil ekibinde yer alan İngilizce Öğretmeni Müberra Aksu hocamızın; İngilizce Finans Terimleri Kelime Oyunu (Financial Vocabulary) başlığıyla ilgili hazırladığı Kahoot alıştırmasını Hangouts, Teams ve Zoom gibi online video platformlarında ve Akıllı Tahta-EBA üzerinde bireysel ya da sınıfça kullanabilirsiniz.

İngilizce Finans Kelimeleri Oyunu

Kahoot kullanarak oluşturduğumuz İngilizce Finans Terimleri Kelime Oyununu (Financial Vocabulary) BU BAĞLANTI üzerinden bireysel olarak oynayabilirsiniz..

İNGİLİZCE FİNANS TERİMLERİYLE İLGİLİ DİĞER DERS MATERYALLERİ

İngilizce Finans terimleriyle diğer kelime oyunlarına ve afişlere ve örnek cümlelere Buradan ulaşabilirsiniz.

Ekonomi konusuyla ilgili İngilizce Bilgi Yarışmaları, Mantar Panolar, Afişler ve Akıllı Tahta uyumlu sunumların tamamı için Instagram & Twitter & Facebook & Youtube (yakında) hesabımızı takip edebilir ve Telegram&Whatsapp grubumuza dahil olabilirsiniz.

Tüm materyaller MEB Ders Kitaplarını Dijitalleştirme Harekatı kapsamında gönüllü öğretmen ve öğretmen adayları tarafından özveriyle hazırlanmıştır. Siz de gönüllü ekibimize katılarak eğitimde fırsat eşitliğine katkıda bulunabilir ve projenin sunduğu çeşitli olanaklardan yararlanabilirsiniz: gönüllü başvuru formu

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir