İngilizce Ev Eşyaları Kelimeleri Afişi ve Kavram Haritaları

eBabil ekibinde yer alan İngilizce Öğretmeni Sema Türkmen Büyükkeçeci hocamızın İngilizce Ev Eşyaları Kelimeleri Afişi ve Kavram Haritaları başlığıyla ilgili hazırladığı Canva Afişini ve Coggle Kavram Haritasını Hangouts, Teams ve Zoom gibi online video platformlarında ve Akıllı Tahta-EBA üzerinde bireysel ya da sınıfça kullanabilirsiniz.

İngilizce Ev Eşyası Kelimeleri Afişi ve Kavram Haritası

İngilizce Ev Eşyaları Kelimeleri Canva Afişi:

İngilizce ev eşyalarıyla ilgili bol görselli Canva afişine buradan ulaşabilirsiniz.

İngilizce Ev Eşyaları Kavram Haritası:

İngilizce ev eşyası kelimeleriyle ilgili Coggle kavram haritasına buradan ulaşabilirsiniz.

İNGİLİZCE EV EŞYALARI VE DİĞER KONULARLA İLGİLİ İNGİLİZCE AFİŞLERE, KAVRAM VE ZİHİN HARİTALARINA BU BAĞLANTIDAN ERİŞEBİLİRSİNİZ.

Ev eşyalarına dair İngilizce Bilgi Yarışmaları, Mantar Panolar, Afişler ve Akıllı Tahta uyumlu sunumların tamamı için Instagram & Twitter & Facebook & Youtube (yakında) hesabımızı takip edebilir ve Telegram&Whatsapp grubumuza dahil olabilirsiniz.

Tüm materyaller MEB Ders Kitaplarını Dijitalleştirme Harekatı kapsamında gönüllü öğretmen ve öğretmen adayları tarafından özveriyle hazırlanmıştır. Siz de gönüllü ekibimize katılarak eğitimde fırsat eşitliğine katkıda bulunabilir ve projenin sunduğu çeşitli olanaklardan yararlanabilirsiniz: gönüllü başvuru formu

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir