İngilizce Bulaşıcı Hastalık Kelimeleri Wordwall (İnfectious Diseases)

eBabil ekibinde yer alan İngilizce Öğretmeni Elif Yılmaz hocamızın; İngilizce Bulaşıcı Hastalık Kelimeleri Wordwall (İnfectious Diseases) başlığıyla ilgili hazırladığı Wordwall alıştırmalarını Hangouts, Teams ve Zoom gibi online video platformlarında ve Akıllı Tahta-EBA üzerinde bireysel ya da sınıfça kullanabilirsiniz.

İngilizce Bulaşıcı Hastalık Kelimeleri Wordwall Oyunları (İnfectious Diseases)

Wordwall kullanarak oluşturduğumuz İngilizce Bulaşıcı Hastalık Kelimeleri Wordwall (İnfectious Diseases) Oyunlarını BU BAĞLANTI üzerinden deneyimleyerek İngilizce kelime dağarcığınızı geliştirebilirsiniz.

İNGİLİZCE HASTALIK İSİMLERİYLE İLE İLGİLİ DİĞER DERS MATERYALLERİ

İngilizce Sağlık Terimleri, İngilizce Hastalık Kelimeleri, İngilizce Sağlıklı Beslenme Kelimeleri gibi alıştırmaları İngilizce Bilgi Yarışmaları kategorimizde bulabilirsiniz.

İngilizce Hastalık Kelimeleri konusuyla ilgili Bilgi Yarışmaları, Mantar Panolar, Afişler ve Akıllı Tahta uyumlu sunumların tamamı için Instagram & Twitter & Facebook & Youtube (yakında) hesabımızı takip edebilir ve Telegram&Whatsapp grubumuza dahil olabilirsiniz.

Tüm materyaller MEB Ders Kitaplarını Dijitalleştirme Harekatı kapsamında gönüllü öğretmen ve öğretmen adayları tarafından özveriyle hazırlanmıştır. Siz de gönüllü ekibimize katılarak eğitimde fırsat eşitliğine katkıda bulunabilir ve projenin sunduğu çeşitli olanaklardan yararlanabilirsiniz: gönüllü başvuru formu

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir