İngilizce Astronomi Kelimeleri Oyunu (Space Vocabulary)

eBabil ekibinde yer alan İngilizce Öğretmeni Sema Türkmen Büyükkeçeci hocamızın; İngilizce Astronomi Kelimeleri Oyunu (Space Vocabulary) başlığıyla ilgili hazırladığı Wordwall alıştırmalarını Hangouts, Teams ve Zoom gibi online video platformlarında ve Akıllı Tahta-EBA üzerinde bireysel ya da sınıfça kullanabilirsiniz.

İngilizce Astronomi Kelimeleri Oyunu (Space Vocabulary)

Wordwall kullanarak oluşturduğumuz İngilizce Astronomi Kelimeleri Oyununu (Space Vocabulary) BU BAĞLANTI üzerinden deneyimleyerek İngilizce kelime dağarcığınızı geliştirebilirsiniz.

UZAYLA DİĞER İNGİLİZCE WORDWALL ÇALIŞMALARINA VE İNGİLİZCE KELİME OYUNLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

Astronomi ilgili kelimeler konusuna dair Bilgi Yarışmaları, Mantar Panolar, Afişler ve Akıllı Tahta uyumlu sunumların tamamı için Instagram & Twitter & Facebook & Youtube (yakında) hesabımızı takip edebilir ve Telegram&Whatsapp grubumuza dahil olabilirsiniz.

Tüm materyaller MEB Ders Kitaplarını Dijitalleştirme Harekatı kapsamında gönüllü öğretmen ve öğretmen adayları tarafından özveriyle hazırlanmıştır. Siz de gönüllü ekibimize katılarak eğitimde fırsat eşitliğine katkıda bulunabilir ve projenin sunduğu çeşitli olanaklardan yararlanabilirsiniz: gönüllü başvuru formu

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir