En Güncel Yarışma Duyuruları İçin

yarismaduyurulari.com, ülkemizde ve dünyada düzenlenen her alandaki yarışmaların tek bir platformda kolay, erişilebilir bir şekilde hedef kitlelerine duyurulması için hayata geçirilmiştir. 

Yarışma Duyuruları öğrenciler, öğretmenler, veliler ve yarışmaya ilgi duyanlar için tüm kategorilerdeki açık yarışma ilanlarının tek bir adresten duyurulduğu bir web platformudur. Kurulduğu günden bu yana yüzlerce farklı yarışma ilanı ile her geçen gün daha fazla kullanıcıya erişmektedir. Platform, yarışmalar ile ilgili tüm detayların kolay ve düzenli bir kurgu ile sunulduğu kullanıcı dostu bir ara yüze sahiptir. 11 ayrı kategoride içerik sunan yarismaduyurulari.com ücretsiz abonelik sitemiyle de yeni yarışmaları her hafta e-posta yoluyla kullanıcılarına sunmaktadır.

yarismaduyurulari.com’da yer alan kategorilerden bazıları şöyledir;

Yarışma Duyuruları’nda 12 aylık süreçte toplamda 18 milyon Türk Lirası’nın üzerinde para ödülünün olduğu 300’den fazla yarışma duyuruldu. Ayrıca yurt dışı gezi ödülleri, staj ödülleri, laptoplar, teknolojik ödüller, yatırım fırsatları, çeşitli hediyeler, plaket ve kupaların olduğu her yaşa yönelik ulusal ve uluslararası 300’den fazla yarışma duyurusu gerçekleştirildi. Yarışma Duyurularında her ay 80-100 arası yeni yarışma ilanı yayımlanmaya devam ediyor.

Yarışma Duyuruları’nda İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencilerine yönelik güncel içerikler yayımlanmaktadır. Öğretmenler ve veliler kendilerine uygun yarışmaların yanı sıra öğrenciler için sunulan yarışmaları paylaşarak ve takip ederek öğrencilerin başarı ve ödüller elde etmelerine katkı sunabilir. 

Detaylı bilgi için: https://yarismaduyurulari.com/ adresini ziyaret edebilir, bültene abone olarak her hafta yeni yarışmalardan haberdar olabilirsiniz!

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir