Both And Konu Anlatım Sunumu (İngilizce Bağlaçlar: Hem … Hem De)

eBabil ekibinde yer alan İngilizce Öğretmeni Emel Yılmaz Çelik hocamızın Both And Konu Anlatım Sunumu (İngilizce Bağlaçlar: Hem … Hem De) başlığıyla ilgili hazırladığı Prezi İngilizce Ders Sunumunu Hangouts, Teams ve Zoom gibi online video platformlarında ve Akıllı Tahta-EBA üzerinde bireysel ya da sınıfça kullanabilirsiniz.

BOTH AND KONU ANLATIM SUNUMU

Both And Konu Anlatım Sunumu (İngilizce Bağlaçlar: Hem … Hem De) başlığıyla ilgili Prezi dosyasına BU BAĞLANTIYLA erişerek uzaktan ya da yüz yüze derslerinize etkileşim ve renk katabilirsiniz.

BOTH AND BAĞLACIYLA İLGİLİ DİĞER DERS MATERYALLERİ

İngilizce Bağlaçlarla İlgili Kelime Oyununa Buradan Ulaşabilirsiniz.

Bağlaçlarla ilgili İngilizce Bilgi Yarışmaları, Mantar Panolar, Afişler ve Akıllı Tahta uyumlu sunumların tamamı için Instagram & Twitter & Facebook & Youtube (yakında) hesabımızı takip edebilir ve Telegram&Whatsapp grubumuza dahil olabilirsiniz.

Tüm materyaller MEB Ders Kitaplarını Dijitalleştirme Harekatı kapsamında gönüllü öğretmen ve öğretmen adayları tarafından özveriyle hazırlanmıştır. Siz de gönüllü ekibimize katılarak eğitimde fırsat eşitliğine katkıda bulunabilir ve projenin sunduğu çeşitli olanaklardan yararlanabilirsiniz: gönüllü başvuru formu

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir