Adalet Terimleriyle İlgili İngilizce Kelime Oyunu (Law Terms)

eBabil ekibinde yer alan İngilizce Öğretmeni Emel Yılmaz Çelik hocamızın; Adalet Terimleriyle İlgili İngilizce Kelime Oyunu (Law Terms) başlığıyla ilgili hazırladığı Quizizz alıştırmasını Hangouts, Teams ve Zoom gibi online video platformlarında ve Akıllı Tahta-EBA üzerinde bireysel ya da sınıfça kullanabilirsiniz.

Adalet Terimleriyle İlgili İngilizce Kelime Oyunu (Law Terms)

Quizizz kullanarak oluşturduğumuz İngilizce adalet, hukuk ve yargı kelimeleri oyununu BU BAĞLANTI üzerinden bireysel olarak oynayabilirsiniz..

İNGİLİZCE HUKUK KELİMELERİYLE İLGİLİ DİĞER DERS MATERYALLERİ

İngilizce hukuk ve adaletle ilgili diğer kelime oyunlarına ve afişlere ve örnek cümlelere Buradan ulaşabilirsiniz.

Gramer konularıyla ilgili İngilizce Bilgi Yarışmaları, Mantar Panolar, Afişler ve Akıllı Tahta uyumlu sunumların tamamı için Instagram & Twitter & Facebook & Youtube (yakında) hesabımızı takip edebilir ve Telegram&Whatsapp grubumuza dahil olabilirsiniz.

Tüm materyaller MEB Ders Kitaplarını Dijitalleştirme Harekatı kapsamında gönüllü öğretmen ve öğretmen adayları tarafından özveriyle hazırlanmıştır. Siz de gönüllü ekibimize katılarak eğitimde fırsat eşitliğine katkıda bulunabilir ve projenin sunduğu çeşitli olanaklardan yararlanabilirsiniz: gönüllü başvuru formu

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir