Sunum: İngilizce’deki Zamirlere Dair Her Şey (Pronouns)

eBabil ekibi olarak LGS ve YDS konulardan biri olan İngilizce Zamirler başlığını tüm detaylarıyla beraber inceledik ve İngilizce’deki tüm zamir çeşitleriyle ilgili (kişi zamirleri, nesne zamirleri, iyelik zamirleri, dönüşlü zamirler, belgisiz zamirler, işaret zamirleri) Kahoot bilgi yarışma, Prezi sunumu, net bir konu anlatımı ve mantar pano hazırlayarak sizlerin istifadesine reklamsız bir şekilde sunduk.

Kahoot kullanarak oluşturduğumuz İngilizce Zamirlere Dair Tüm Alıştırmalara BU BAĞLANTI üzerinden bireysel olarak ya da sınıfça bilgi yarışması yaparak pekiştirebilirsiniz.

İngilizcedeki tüm zamir çeşitleriyle ilgili kısa özet; animasyon ve şarkılardan oluşan Prezi sunumuna BU BAĞLANTIYLA erişerek uzaktan ya da yüz yüze derslerinize etkileşim ve renk katabilirsiniz.

Dijital bir mantar pano aracı olan Padlet kullanarak hazırladığımız İNGİLİZCE ZAMİRLER PANOSUNA BU BAĞLANTIDAN ulaşarak kişi, nesne, iyelik, dönüşlü, belgisiz ve işaret zamirleriyle ilgili konu anlatımları, sunumlar, animasyonlar, bilgi yarışmaları ve sunumların tümüne ulaşabilirsiniz.

Olabildiğince sade ve net bir şekilde detaylandırmaya çalıştığımız İngilizce Zamirler konu anlatımına ise BU BAĞLANTIDAN erişebilirsiniz.

İNGİLİZCE ZAMİRLER KONUSUYLA İLGİLİ DİĞER DERS MATERYALLERİ

İngilizce Zamirler konusuyla ilgili Bilgi Yarışmaları, Mantar Panolar, Afişler ve Akıllı Tahta uyumlu sunumların tamamı için Instagram hesabımızı takip edebilir ve Telegram&Whatsapp grubumuza dahil olabilirsiniz.

Önceki Yazı
Sonraki Yazı