Mantar Pano: İngilizce Zamirler

Gönüllü öğretmenlerden oluşan eBabil ekibi olarak daha önceki yazılarımızda İngilizce Zamirler (subject pronouns, object pronouns, possesive prouns, reflexive pronouns, indefinite pronouns, demonstratives) konusuyla ilgili KAHOOT yarışması; PREZI sunumu ve KONU ANLATIMI paylaşmıştık.

Bu yazıda ise İngilizce Zamirlerle ilgili EBA ve diğer uzaktan eğitim platformlarıyla uyumlu dijital bir İngilizce panoyu sizlerin erişimine sunacağız. Bu panoyu dilediğiniz gibi özelleştirerek İngilizce derslerinize etkileşim katabilir ve öğrenci ilgisini artırabilirsiniz.

Dijital bir mantar pano aracı olan Padlet kullanarak hazırladığımız İNGİLİZCE ZAMİRLER PANOSUNA BU BAĞLANTIDAN ulaşarak kişi, nesne, iyelik, dönüşlü, belgisiz ve işaret zamirleriyle ilgili konu anlatımları, sunumlar, animasyonlar, bilgi yarışmaları ve sunumların tümüne ulaşabilirsiniz.

İNGİLİZCE ZAMİRLER KONUSUYLA İLGİLİ DİĞER DERS MATERYALLERİ

İngilizce Zamirler konusuyla ilgili Bilgi Yarışmaları, Mantar Panolar, Afişler ve Akıllı Tahta uyumlu sunumların tamamı için Instagram hesabımızı takip edebilir ve Telegram&Whatsapp grubumuza dahil olabilirsiniz.

Önceki Yazı